Інститут когнітивного моделювання запустив Viber-стікерпак «Будні ЗНО-шника» у спільноті «Школа_інфо»

Інститут когнітивного моделювання за підтримки Viber розробив тематичний стікерпак «Будні ЗНО-шника», який спростить спілкування у чатах та стане у пригоді всім, хто готується до ЗНО.

У стікерпаку представлені популярні фрази, які використовують випускники, їхні батьки і вчителі, та молодіжний сленг. Також серед стікерів є відсилки до відомих українських письменників — Тараса Шевченка, Івана Котляревського та Івана Франка.

«Новини, курси та інша актуальна інформація — це важливо, проте варто слідкувати й за трендами. Стікерами сьогодні користуються усі, бо вони суттєво заощаджують час та роблять комунікацію жвавішою. У шкільних чатах стікери — це дуже популярна історія, і я як мама другокласника знаю про це особисто», — сказала СЕО Інституту когнітивного моделювання Світлана Павелецька.

Завантажити стікери можна безкоштовно за цим посиланням: https://stickers.viber.com/pages/school_info2.

У листопаді 2020 року Інститут когнітивного моделювання випустив стікерпак «Шкільний чат», у якому були використані найбільш розповсюджені вислови зі шкільного життя, зокрема «Яке у нас домашнє завдання?», «Ви геть мене не слухаєте!» та «Можна вийти?». Стікерами скористалися 515 159 осіб.

Стікерпак можна завантажити тут: https://stickers.viber.com/pages/schoolpackua.

 

«Школа_інфо» — найбільша освітня Viber-спільнота в Україні. На каналі публікують дайджести освітніх новин, рекомендації для батьків, інформацію про курси та лекції, а також проводять опитування на важливі теми. Долучитися до спільноти можна тут: https://vb.me/school_info.

 

Інститут когнітивного моделювання здійснює комунікаційний супровід Мінцифри. У партнерстві з Facebook спільною інформаційною кампанією щодо пандемії було охоплено 15 млн українців, а у співпраці з Google — 6,7 млн. ІКМ створив найбільшу в Україні спільноту у Viber та Telegram «Коронавірус_інфо». Також Інститут запустив національну платформу безкоштовної психологічної підтримки «Розкажи мені» та онлайн-щоденник «Мені здається», де постраждалі від домашнього насильства можуть розповісти свою історію анонімно.